O nas

Jesteśmy przede wszystkim praktykami budowania i rozwijania biznesu. Połączyło nas dążenie do poszukiwania innowacji we wszystkich obszarach biznesowych. Chętnie współpracujemy i dzielimy się doświadczeniem i wiedzą z innymi. 

Stworzyliśmy butikową firmę konsultingowo-szkoleniową NEO CONSULTIUNG i od ponad 10 lat świadczymy nasze usługi jako konsultanci, moderatorzy i szkoleniowcy, ale też mentorzy dla startup-ów.  

Wypracowaliśmy autorską metodykę i narzędzia do pracy z zespołami z zastosowaniem elementów gamifikacji pod nazwą Trinity Model®. Na ich bazie przygotowaliśmy warsztaty, które oferujemy w innowacyjnej formule szkoleniowo-konsultingowej. Zapraszamy do naszego sklepu, zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami. 

Marek Przywalny

Otwarty na innowacje menedżer z dużym doświadczeniem w zarządzaniu biznesem w międzynarodowych firmach, działających zarówno w formule B2C, jak i B2B. W swoim portfolio posiada:

  • doświadczenie we współpracy z kluczowymi, strategicznymi klientami o globalnym zasięgu;
  • udział w wygranych przetargach na produkcję i sprzedaż – wejście na rynki EMEA, APAC, NA
  • zarządzanie projektami wraz z międzynarodowym zespołem IKEA zmierzających do rozwoju produktów zgodnych z modelem gospodarki obiegu zamkniętego (Circular Economy)

Od ośmiu lat współpracuje z firmami jako Konsultant i Trener w obszarach rozwoju biznesu, zarządzania projektami i zarządzania zmianą. Zdeklarowany zwolennik zrównoważonego rozwoju i modelu gospodarki obiegu zamkniętego. Projektuje i wspiera zmiany w procesach biznesowych w firmach w oparciu o te zasady. Mentor współpracujący ze strat-upami (m.in. Youth Business Poland).

Praca dla firm: MARS Polska, COTY Polska, COLGATE-PALMOLIVE Polska, Grupa DUNI, Grupa SELENA, Grupa SYNTHOS, Grupa FLOKK.

Firma własna: NEO CONSULTING

Współpraca z firmami: TESCO, CARREFOUR, Saint-Gobain / Rigips, Swisspor, IKEA

https://www.linkedin.com/in/marek-przywalny

Agnieszka Mikos

Ekspertka w zarządzaniu sprzedażą w międzynarodowych firmach sektora B2B, posiadająca 15 lat doświadczenia w:

  • budowaniu sieci sprzedaży na nowych rynkach zagranicznych w kilkunastu krajach Europy Zachodniej i Wschodniej;
  • przygotowaniu i wdrożeniu projektu współpracy z globalnym klientem (LG), którego efektem było wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego;
  • prowadzeniu projektów rozwoju innowacyjnych produktów we współpracy z działami R&D klientów (Bahlsen, Danone);
  • budowaniu i promowaniu własnej marki wraz z udziałem jako wystawca w międzynarodowych targach: Maison&Objet Paris, Heimtextil Frankfurt

Zafascynowana badaniami potrzeb użytkowników, gdzie łączy doświadczenie ze zwinnymi metodami (Agile), jak również kreatywnymi metodami i narzędziami (Design Thinking, User Experience Design).
Moderatorka Design Thinking, certyfikowana trenerka FRIS. Mentorka YBP (Youth Business Poland).
Założycielka przestrzeni kreatywnej „Kreatywni na swoim” na krakowskim Podgórzu – miejsca spotkań i warsztatów dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności kreatywnej pracy nad problemami projektowymi. Wykładowczyni Design Thinking i Problem Solving na Akademii WSB.

Praca dla firm: ALMA Polska, SYNTHOS GROUP, Akademia WSB

Własna firma: NEO CONSULTING

Współpraca z firmami: LG Electronics Polska, BAHLSEN Polska, DANONE Polska

https://www.linkedin.com/in/agnieszkakatarzynamikos/

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij maila na kontakt@integra-game.com

EnglishFrenchGermanPolish